MENU
subskrypcja
Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie, dopisz tutaj swój adres email.

dopisz wypisz
» jesteś w dziale: Rolety » Gracja

Artykuł przeczytano: 4172 razy.

Roletki tkaninowe typu Gracja

 

Roleta Gracja

Roleta typu Gracja to roleta w kasetce przyklejona do skrzydła lub ramy okiennej. Kasetka nie wchodzi w światło szyby. Po zwinięciu jest całkowicie niewidoczna. Prowadnice są przyklejane do listew przyszybowych. Kasetka i listwy aluminiowe są w kolorach: biały, srebrnym i brąz w standardzie a z palety RAL za dopłatą.


Roletka ma bardzo ciekawy i nowoczesny kształt. Jest w całości przyklejana lub wieszana na specjalnych wieszakach - nie "uszkadza" okna. Można ją zamontować niezależnie od rodzaju klipsa przyszybowego, rodzaju oszklenia oraz znajdujących się w oknie poprzeczek czy słupków. Roleta idealnie nadaje się starego budownictwa, gdzie występują małe szybki, szprosy itp. Posiada mechanizm samochamujący. Przy pomiarze tej rolety sprawdzić należy czy z powodu dużego rozmiaru kasety nie będzie problemów z otwarciem okna oraz czy prowadnica zmieści się do podstawy klamki i nie utrudni jej ruchu.

 

 

 

 

 

 

ELEMENTY ROLETY:

  1. Kaseta
  2. Prowadnice
  3. Zaślepki bez mechanizmu
  4. Zaślepka z mechanizmem
  5. Łańcuszek
  6. Belka dolna
  7. Skrzydło okienne 

GRACJA występuje w trzech rodzjach:

  • Typowa z mechanizmem łańcuszkowym cała aluminiowa
  • Z mechanizmem sprężynowym (bez łańcuszka), aluminiowa, umożliwiającym np. zamontowanie roletki do "góry nogami" - zwijanej do dołu(dopłata za sprężynę)
  • Mniejsza i tańsza wersja z PCV, ale tylko w kolorze białym i z ograniczeniem wysokości tylko do typowych okien 1200 x 1500 mm wysokości.

 We wszystkich wersjach dokonujemy takiego samego pomiaru od krawędzi do krawędzi listwy przyszybowej. Przy nie typowych oknach możemy zmierzyć wymiar zewnętrzny (koniecznie znaczyć przy zamówieniu) pamiętając, że zewnętrzny rozstaw prowadnic (lub szerokość metalowej części kasetki) jest szerszy od wymiaru o 29 mm, a długość prowadnic razem z kasetką 82 mm.

GRACJA MINI PCV - mniejsza plastykowa odmiana rolety GRACJA, kolory tylko biały (prowadnice) wg cennika minus 10%.

GRACJA SPRĘŻYNOWA - roleta GRACJA z mechanizmem sprężynowym, kolory biały/brąz/srebrny (prowadnice) wg cennika + 16,50 zł możliwość montażu "od dołu".

 


Termin realizacji 7 dni roboczych. Oferujemy bezpłatne pomiary przy zakupie rolet z montażem. Na zakupione wyroby udzielamy rocznej gwarancji.

 
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji wortalu piter24.pl.

Dodaj komentarz / przeglądaj komentarze

Komentarzy do artykułu: 0.
Wszelkie prawa zastrzeżone ˆˆ www.piter24.pl | zaloguj