MENU
subskrypcja
Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie, dopisz tutaj swój adres email.

dopisz wypisz
» jesteś w dziale: Rolety » Mini

Artykuł przeczytano: 3871 razy.

Roletki tkaninowe typu MINIRoleta Mini

Roleta wolnowisząca samohamująca, przykręcana do skrzydła lub zawieszana na wieszakach, tkanina poza światłem szyby, kolory biały/brąz (mechanizm) wg cennika.

Jest to roletka wolnowisząca. Mniejsza odmiana rolety STANDARD jest stosowana do montażu na skrzydłach okiennych.

Można ją mocować na specjalnych wieszakach, przykręcać do listew przyszybowych lub przyklejać na specjalnych podstawkach.

Roletka MINI występuje w kolorze białym i brązowym. Poza wieszakami można domówić - jak do wszystkich rolet - falbankę, oraz dodatkowo magnesy przytrzymujące rozwiniętą roletę bądź prowadzenie żyłkowe, które utrzymuje roletę przy skrzydle w każdej pozycji.

W zamówieniu podajemy - tak jak w rozlecie STANDARD - szerokość samego materiału oraz wysokość, na jaką ma się odwijać (najlepiej, by uniknąc pomyłek, wysokość całego skrzydła). Pamiętać należy, że szerokość całkowita roletki jest o ok. 4 cm większa niż podawana w zamówieniu szerokosć materiału oraz, że materiał powinien być o ok. 4 cm szerszy od światła szyby, aby dobrze pokrywał otwór.

Typowa roletka MINI ma stalową belkę dolną w kolorze białym. Można ją wszyć w materiał by uniknąć "białego" dołu roletki, bądź do okien oklejanych zamówić w kolorze drewnopodobnym wg kolorów roletki FINEZJA BIS.

Wszelkie dodatki i uwagi należy wpisać na druczku zmówień w kolumnie uwagi.


Termin realizacji 7 dni roboczych. Oferujemy bezpłatne pomiary przy zakupie rolet z montażem. Na zakupione wyroby udzielamy rocznej gwarancji.
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji wortalu piter24.pl.

Dodaj komentarz / przeglądaj komentarze

Komentarzy do artykułu: 0.
Wszelkie prawa zastrzeżone ˆˆ www.piter24.pl | zaloguj