MENU
subskrypcja
Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie, dopisz tutaj swój adres email.

dopisz wypisz
» jesteś w dziale: Rolety » Dekolux

Artykuł przeczytano: 4939 razy.

Roletki tkaninowe typu Dekolux


DEKOLUX - roleta do okien dachowych, 3 typy, mechanizm sprężynowy, kolory biały/srebrny/sosna ciemna (prowadnice) wg cennika.

Jest to roleta przeznaczona do okien dachowych. Posiada mechanizm sprężynowy i zależnie od wersji pokrywę górną i prowadnice lub tylko zaczepy boczne do blokady materiału.

Występuje w kolorze srebrnym, białym lub drewnopodobnym (ciemna sosna), mozna w niej zastosować dowolny materiał z katalogu tkanin. Należy jednak wziąć pod uwagę duże nasłonecznienie a w konsekwencji wysoką temperaturę, jaka powstaje w pomiędzy szybą a tkaniną. Prowadzi to ( szczególnie przy tkaninach ciemnych lub podgumowanych) do rozszerzenia  tkaniny, co prze dużych wymiarach powoduje zwis materiału.

 

 


Przy pomiarze rolet DEKOLUX mierzymy szerokość i wysokość od rawędzi do krawędzi ( jak na rysunku). Dodatkowo należy podać rodzaj okna (np. Velux, Fakro) i opis najlepiej z tabliczki znamionowej przyczepionej na skrzydle.

 Rodzaje rolet DEKOLUX

 


Termin realizacji 7 dni roboczych. Oferujemy bezpłatne pomiary przy zakupie rolet z montażem. Na zakupione wyroby udzielamy rocznej gwarancji.

 
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji wortalu piter24.pl.

Dodaj komentarz / przeglądaj komentarze

Komentarzy do artykułu: 0.
Wszelkie prawa zastrzeżone ˆˆ www.piter24.pl | zaloguj